| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aha, tak podle mě to souvisí s tím finančním poradcem, pokud byl externí (nebyl přímo zaměstnancem banky).

Několika mým známým způsobili dost hrozné průšvihy, mě vlastně jednou taky.
V mém případě paní blbě spočítala příjmy a výdaje ručitele, resp. výdaje na jeho děti (při původním výpočtu zadala nízký věk). Provalilo se to ve chvíli, kdy jsem měla zažádáno o úvěr, zaplaceno asi 200tis - a prý že je to všechno v cajku, jen si mám sehnat jiného ručitele.

Známý přišel o úvěr a to zaplatil celkem 20tis za poplatcích, protože si poradce "nevšiml", že nemovitost má zásadní vadu, pro níž nelze úvěr poskytnout.
Další známá řešila koupi půl roku (prodávající naštěstí počkali), protože poradci se zadařilo poštvat proti sobě banku a katastr nemovitostí. Známá zaplatila o 8tis víc.

Další poradce slíbil úvěr, dokonce sepsal nějakej papír, podle něhož to ten dotyčný měl bez problémů dostat (krom bezvýznamných výjimek) a nakonec to nedostal (poradce předem neřekl, že dotyčný bude potřebovat papír X, který ten dotyčný neměl šanci v patřičné době sehnat).

Poradcům nevěřím, nejlíp dopadly úvěry, které moji známí zajišťovali přímo v centrálách bank (pobočky a nižší šarže dávali méně výhodné podmínky).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.