| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky za příspěvek k tématu ;-)

vůbec mi původně nedošlo, že do výběrových tříd (matika aspol) děti rozřazují až na druhém stupni. Takže skoro není důvod dávat ji na matematickou školu, ale spíš na takovou, kde jsou zvyklí nechat dětem prostor a nejednou jen všichni podle jedné osnovy, teď se tomu říká třeba projektové učení.

To pokud vím Horáčkova nesplňuje, tam si jednou podle osnov a na nikoho nečekají. Jako je to pro děti zápřah, ale spíš biflování než prostor pro vlastní cestu. Přijímačky by nám nevadily, ale slyšela jsem na Horáčkovu spíš negativní reakce, resp. způsob výuky na této škole není pro nás. Dcera je zvyklá, že s ní diskutujeme a že si dojde k výsledku po svém.

No a na matematickou školu může přejít po prvním stupni nebo jít na 8mi letý gympl. Jestli nám je tahle úžasná soc(dem) vláda nestihne do té doby zrušit :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.