| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky~x~

Vladi bydlíme hned za řeznictvím nahoru do ulice.~R^
Jirka se hned skamarádil,pořád lítá venku,jak se udělalo hezky,jen dneska tu leje a v rakovníku prej nic,tak to se mi teda nelíbí,že rakovník má výjimku a tam jako pršet nebude a v lužný jako jo!!to si teda jako budu stěžovat~t~~t~~t~


nějak nic víc nevím,zítra jedu na nehtíky,po stěhování dostaly zabrat.
včera jsme objednali uhlí,zatím jen 20 mettráků,nevěděli jsme kolik se vejde do sklepa,to prašulky lítaj,hnedle 7tisíc~n~~n~
dneska jirka do školy 350,-,katka na nějaký testy 700,-ta mě teda už stála peněz ta ekonomka,no to moc pozitivní zprávy nejsou Máni,tak aspon jedna veselá historka z bydlení....no veselá nejdřív teda jsem měla až slzy v očích,ale pak jsem se tomu zasmála.jirka měl jít sám z družiny domů,už chodil i minulý týden,když jsem měla dovolenou,tak taky chodil sám,tak ho čekám,měl vyjít v 15hod,bylo půl4,třičtvrtě,pak celá a už jsem měla slzy kde je co se mu stalo,taky jsem říkala,že to bude sekec jestli je někde u kamaráda,projížděla jsem lužnou nikde nikdo a když se tak vracím tak vidím jak ho družinářka veze svým autem....ona ho zapoměla poslat...známe se,tak jsme si to vyříkali a ještě se tomu zasmály,prej se jí to ještě nikdy nestalo,tak si to na našem jirkovi prubla~t~~t~jo a dneska jsem sjela po zadku schody,nesla jsem věci do špíny a nějak blbě šlápla a už jsem jela,naštěstí jen ze dvou a kecla jsem hezky na zadek~t~~t~~t~
tak papapa~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.