| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Krevetko, mám stejný názor jako ostatní, neměj výčitky. Já je měla dost let, ale už mi došla trpělivost. Můj ex měl platit na dvě děti 1500 Kč, platil, neplatil... po šesti letech, když bylo dětem 14 a 16, jsem si podala žádost o zvýšení, přiznali mi 8000 Kč - otec žije v Anglii. Těch jsem se dočkala cca 3x, už to budou tři roky. Abych mu nekřivdila, další cca tři čtyři platby byly 2000, 3000, 4000. Do toho má doplácet to, co dluží z předchozích let. V rozsudku mám napsáno, že pokud nedodrží povinnost splácet dluh, mohu bezodkladně vymáhat celou dlužnou částku najednou. Nevím, co mám dělat, když žije v zahraničí a nepracuje - žije z dávek. OSPOD nereaguje, psala jsem jim již dvakrát. Poradíte? Já jsem zadlužená jak prase, jak to mám asi dávat? Synovi je 19, je na střední a dceři 15, na osmiletém gymnáziu. Kromě toho mám ještě další dvě menší děti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.