| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, včera se mi skoro pětiletý syn osypal-zvýšená teplota, píchání v zápěstí-večer po koupání jsem zjistila, že má celé červené flekaté "ponožky" na celých nohou, v místech jako ponožka. Výš to nešlo. Na zápěstí a dlaních jsem pak pozorovala totéž-trochu světeljší a ne tak intenzivní projevy kopřivky?? Dnes Mudra udělala výtěry z krku a krevní obraz. výsledky budou ve středu dopoledne.Po cestě syn našlapoval na pravou nohu jen na špičku, prý ho píchalo v chodidle-asi 20 minut. Nemáte někdo zkušenosti s podobnými projevy u dětí? Co by to moho být? Mudra zatím neví, možná začínající infekce, možná alergie....ale co ta teplota? Jsme doma a budeme vyčkávat. ~l~ Za jakoukoliv reakci předem díky
Bára

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.