| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podotýkám, že beru v potaz, že ne každému chutná všechno a jsem ochotna tolerovat nějaké nelásky v jídle... ale to co předvádí naše skoro 8. letá dcera už mě dost vytáčí (slušně řečeno)

nejí houby a ryby a kromě toho jí nechutná chleba, OK. ale když jí nabídnu ke snídani a) housku s něčím, b) upečenou buchtu s tvarohem a ovocem c) kolečka s mlékem... tak jí ani jedno nevyhovuje, protože chce polštářky... došly, halt nejsou a nějakou dobu nebudou protože je to drahé jako kráva a do další akce na toto asi daleko... jde mi o princip, jíst se bude, z toho,co je, ne si vymýšlet extra buřty na něco, co zrovna není... fňuká, že je prázdná lednička (není, pouze jí tam zrovna nepadlo nic do oka)
když jsem vyrůstala, tak doma byl často jen chleba, sádlo, mléko, máslo a nějaké marmelády... žádné ehm. houstičky, rohlíčky...v životě bych si nestěžovala takovým způsobem..
no, když nechceš, co máme tak NIC nejez, jsem slečně dneska oznámila... no, šla do školy hladová (jo, měla na svačinu buchtu, kterou ráno odmítala, tak ji snad sní), ale zajímalo by mne, jestli někdo taky takhle bojujete, a jak to zvládáte?
mladší kluci sní všechno, maximálně si vyberou jestli chtějí na housku med nebo sýr nebo xyz...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.