| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tutenstein jasně - ale z toho, co jsem viděla a slyšela, tak spíš na ty tlaky na výkon najdeš u fotbalu a hokeje a ne u karate. Rozhodně bych svoje dítě nedala někam, kde na něj bude někdo křičet. Asi jsem málo ambiciozní matka, ale chci, aby moje děti dělaly sport pro radost, aby uměly těch sportů víc a mohly si vybrat, jestli si odpoledne zajdou zapinkat tenis nebo zaplavat v bazénu. Kdyby jedna z dcer projevovala opravdu silné nadání a touhu něco dělat závodně, tak jí pomůžu. Ale nebudu je do ničeho tlačit násilím. Karate si ta starší vybrala sama, začala chodit před měsícem a je nadšená, mladší se opičí, tak říká, že bude chodit taky, ale má ještě tak 3 roky čas, než by jí vůbec v místním odíle vzali.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.