| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, mám velkou prosbu. máme 2,5 leteho syna který úplně změnil svoje chování - trvá to tak 4 měsíce možná déle a včera jsem se bavila s kamarádkou a ta pronesla větu:"Hele jsi pro jistotu k doktorovi nikdy nevíš může být vzteklej ale třeba to může být lehkej autismus". No tak jsem šla hledat na internet a teď nevím jestli přeháním nebo mám radši začít řešit.
Příznaky co má - nereaguje na své jméno - asi tak na páté zavolání se otočí,když něco chce většinou kňourá a kníká nebo řve dokud se nedopídím toho co potřebuje,říká pouze slova sice dost, ale jediné spojení které vytváří je auto jede nebo mamiko, táto poď a dost slov má zkomolený podle sebe nereaguje na pokyny, přijde mi že neslyší někdy se otočí na první zavolání, ale většinou na něj můžu mluvit horem dolem ale prostě nevnímá dělá si tu svoji činnost a nereaguje, nic si nenechá vysvětlit takže nás doprovází všude záchvaty vzteku který opravdu přejdou jen když odněkud odejdu a nebo mu dám to co chce i když jsem proti tomu, rád si hraje sám mě vůbec nepotřebuje, když si teda hraje - většinou dává věci do krabice a zavírá ve 20. měsících stavěl 25 dílné puzzle a teď o ně nejeví zájem,prohlížel rád knížky teď je trhá takže jsem všechyn musela uklidit, přijde mi že má vlastní svět nesnáší sebemenší změny - hraje si s krabicí a má se jít koupat - totální záchvat vzteku, ignoruje lidi kolem sebe, má záchvaty vzteku, na všechno řiká ne nechci, je upnutej na kovboje woodyho a oslíka iáčka nemůžeme bez nich vůbec nic, řadí věci do řady za sebou - cd, talířky, figurky...,Ale zas na druhou stranu sociální úsměv mu nechybí, do očí se normálně dívá když žvatlá tak se mi do očí dívá uplně upřeně aby věděl že ho poslouchám, po špičkách nechodí.
Co mě jěště zneklidnuje, že když něco nechce nebo se vzteká nebo brečí tak kmitá prstíčkama. Vstává mi v pět ráno a nejí jídlo na lžičku nebo příbor - kromě jogurtu. Je hodně mazlivej sám od sebe několikrát za den přijde se pomazlit pro pusu a během dne několikrát dělá že spadnul a pak se přijde pomazlit přitom vůbec nespadnul.
Tak co dokážete mi podle tohohle říct jestli jsem bláznivka co jen nezvládá chování svého dítěte a nebo je na čase někam zajít a popřípadě prosím kde začít u obvodáka?nebo ho můžu obejít máme takovýho, že si člověk vyšetření musí vydupat :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.