| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky!
Zdravím po ani nevím jak dlouhé,ale dlouhé době:)
Koukám, že tady to pořád docela žije.
Jsem doma se starším nemocným, tak sem zabrousila i sem.

Téma, který tu řešíte už jsme doma taky probírali.
Překvapilo mě, ted nevím, kdo to psal, že hlavně kluci,narození po červnu nebo červenci by skoro automaticky měli jít do školy až v 7mi letech...
Budem to řešit u mladšího Marka, je narozený 29.8..Ale pokud nenastane nějaký problém, počítám spíš s tím, že za dva roky půjde do 1. třídy.Nijak extra drobný asi nebude,s mluvením problém taky ne.V některých věcech ,jako třeba počítání a písmenka se mi zdá malinko napřed, než byl v jeho věku jeho brácha.Ale to bude tím, že to vidí u něj.Sociálně si myslím taky problém mít nebude, ve školce dobře zapadne, je oblíbený.Teda hlavně u holek, s těma kamarádí podstatně víc :)

Je to teda tak, že kdybysme chtěli, aby šel v 6 letech a 2 dnech do školy, museli bychom s ním někam do poradny pro doporučení?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.