| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přečetla jsem diskusi jen zběžně, mám nebo jsem měla podobný problém s gynekoložkou a zubařem (aby se neplatilo, při rodičovské mi nezbývají tisíce na opravy zubů po dětech, zároveň nemám chut platit 1000,- roční poplatek u gynekologických ordinací v Praze, nějak se tento zvyk rozmohl...).
Zubaře jsem si již sehnala a za sebe doporučuji následující: Osobně bych googlovala, jestli neexistuje seznam pediatrů, co ještě berou, třeba někde na webu lékařské komory (jako bývá na webu stomatologické komory seznam volných zubařů, lze hledat podle města nebo podle pojišťovny). Pokud by takový seznam neexistoval, psala bych maila na lékařskou komoru, ať poradí - pokud by napsali vyjádření ve smyslu, že lékař je povinen..., pak bych ten mail nosila sebou do doby, než se někde upíchnu.
No a konkrétní jména doktorů pak zadávám na 3w.znamylekar.cz, pročtu si názory a podle toho se tam stavím/zavolám. Počet lékařů máte omezený, to je jasný, ale jako představa, ke komu byste mohla v okolních městech zajít a jak jsou hodnoceni, na to je to fajn:-). Držím palce! (Děti jsem upíchla podle webu znamylekar.cz až na druhý pokus, taky mě nejdřív odmítli a ke špatně hodnoceným nepůjdu - u pediatra jsem je umístila až když jsem řekla, že je manžel lékař, na dětskou stomatologii volal pro jistotu rovnou sám manžel. Na oční, které také potřebujeme, dokonce zašel manžel v bílém plášti, aby nás vzali... a to jsme v Praze.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.