| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já tě chápu, taky nemám žádný volný čas pro sebe. Nejsem ani minutu bez dětí. Jediné co mi teda vadí, tak, že těžko hledám hlídání, když potřebuji k doktorovi. Normálně chodím jen občas, ale teď prostě musím častěji, manžel jezdí po Evropě a přijíždí tak na víkend, když se zadaří, to mi teda musím říct pomáhá a snaží se, abych si odpočinula. Jenže třeba tenhle víkend přijel v sobotu v poledne a v neděli k večeru zase odjel, jel celou noc, takže byl unavený, večer si dal dvě sklenky vína a usnul. Ještě jsme se pohádali, kvůli blbostem samozřejmě. Ale jinak mi to nevadí. Jen mám teď období, kdy toho mám hodně, ale jinak si jako otrok nepřijdu. Akorát bych potřebovala jít aspoň jednou týdně plavat, protože trpím hroznými bolestmi zad, potřebovala bych si v klidu zajít k doktorovi, ale teď to nejde, ale až mi bude 35, tak bude nejmladšímu 10 a nejstarší 15, tak to bude v pohodě ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.