| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mladá byla nevěrná. Ke konci to přiznala, jen prý netušila, že se bude kvůli tomu její muž vztekat. Mně mladá přišla jako dost nevybouřená, nebyl to zrovna mateřský typ.

Hodně tu kritizujete starší pár, ale mně přišel v pohodě. Ano, muž se poslední den opil, ale komu se to ještě nestalo? Ostatně definice alkoholika říká, že jim je ten, kdo je závislý na pití, ne ten, kdo se jednou zboří. A ten, kdo každý den pil, byla mladá mamina. Ta si dokonce pro svoji dávku piva jela jednou i vlakem, když bylo v obchodě u nich na vsi zavřeno.

Dcera starších rodičů byla opravdu hodně neprůbojná. Za vedení domácnost mladší ženy pookřála. Nemyslím si ale, že to musí být nutně špatnou výchovou. Jen prostě v 18ti letech je povzbuzování od rodičů méně úspěšné, než od vrstevníků. Sama si vzpomínám, kolika komplexy jsem v té době trpěla já.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.