| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zodeone, něco podobného řešíme u nás taky, jenže obráceně!!! U nás je to tak, že manžel nechce, aby nás navštívili moji rodiče, teda s mamkou nemá problém, jde o mého otce. Ono je to s ním asi tak jakou s tvou tchýní... Je to prostě divný, nesnášenlivý a celkem i křivý člověk, já sama mám problémy se s ním byť jen občas vídat a úplně chápu manžela, že ho nechce vidět! I já sama vidím, že hrát si na rodinnou pohodu a šťastné vánoce je pěkná pakárna, bohužel, naše vztahy ještě nedospěly do takového stádia, abychom práskli dveřma a neviděli se vůbec. Je to na hlavu i pro mě, nevím, co mám dělat a jak to řešit. On je problém, že ze strany manžela je to opravdu rodinná pohoda, sranda, klídek, prostě návštěva u jeho rodičů je někde jinde, takže když argumentuji, jak by ses zachoval ty na mém místě, to je trochu mimo, on prostě na mém místě není. Rady typu, vykašli se na rodinu a užij si Vánoce po svém, odstřihni se, to se sice hezky napíše, ale MNOHEM hůř realizuje. Manžel se holt bude muset na jedno odpoledne obětovat, já ho k našim přes rok prakticky vůbec necpu, tak to snad zvládne. radost mě to nedělá, ale nevím, co si počít, přece jenom jsou to rodiče a on je můj partner...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.