Asi je to moje základní neznalost, ale řeším tu jednu věc: v daňové evidenci platí, že příjmy a výdaje učiněné v tom období se navzájem odečtou a výsledek je základ pro daň. Ale jak je to se zásobami zboží? Když např. někdo koupí první rok za 200.000 zboží - to si to dá hned do nákladů a je ve ztrátě, a další rok ze zboží prodá dejme tomu polovinu za dvojnásobek (tj. to co nakoupil za 100.000 prodá za 200.000), tak druhý rok má zisk 200.000 - protože neměl žádné náklady, nebo má zisk 100.000 z toho prodaného? To by musel vést sklad a evidovat, kolik čeho má a za kolik které kousky prodal, dělá se to tak? Omlouvám se za katastrofální neorientaci v problematice.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.