| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem byla na JIP 2x po císaři, poprvé +/-, tím, že jsem zdravotník, jsem se domohla toho, co jsem potřebovala, ale v pořádku to určitě nebylo. Podruhé naprostá katastrofa, nešlo jinak, musela jsem si stěžovat, prostě neuvěřitelné. S takovým chováním jsem se na pracovištích, kterými jsem prošla, nikdy nesetkala. Gynekologie je prostě chirurgický obor, doktor celou službu někde v trapu, prostě jim to tam na JIP vedou sestry a některé ten pocit prostě nezvládnou. Ta "moje" odmítla dát vědět příbuzným, kde jsem a co se mnou je - manžel 1000km daleko, tady moje sedumdesátiletá máma z Moravy, která hlídala nemocnou dcerku, šla jsem jen na kontrolu a byl z toho akutní císař. Sestra na JIP mi odmítla mi vydat mobil, nesmí se tam telefonovat (na JIp nebyl kromě mě jiný pacient a jediný přístroj tam byla infuzní pumpa), že ona to také vyřizovat nebude, buď si má babička zavolat (kam asi, když nevěděla, kam jsem jela) nebo si to mám nějak zařídit zítra ~e~ Když se objevil večer chudák doktor na vizitě, který byl celý den na sále, byla jsem tak nepříjemná, že mi nabídl svůj osobní mobil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.