| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~t~~t~~t~ jen to je jak na houpačce

blbé: elektřina bouchla už v 6.20... půl hodiny jsem se na chodbě dobývala do blbé skříňky, teď už vím, která to je...
dobré: záhadně jsme stihly odkráčet do práce, školy a školky se všemi krámy, které na celý den potřebujeme, nasnídané a s vyčištěným kočkohajzlíkem...

blbé: zdržela jsem se na úřadě, nestihnu být v práci dřív, než zákaznice
dobré: zákaznice volá, že zaspala, jestli nemůže přijít dřív

blbé: díky tomu nestíhám jít včas na oběd, zase mi v jídelně všechno vyžerou, přicházím tam těsně po 14.hod., kdy už končí s výdejem jídla
dobré: zjistila jsem, že po 14.hod. vyprodavájí za polovic... ukořistila jsem stejk s hranolka a zeleninou do 40 Kč

blbé: v papírnictví nemají nějakou pitomou část masky na na pozítřní školkový karneval
dobré: v sekáči vedle jsem sehnala celý obleček kočky za pár kaček ve vel. 116

blbé: starší dcerka odmítla jít s námi na nákup, s tím, že je děsně unavená a počká v obchodním centru na lavičce, až si milostivě nakoupíme (jinak jsme bez jídla)... samozřejmě že tam normálně usnula, opřená o školní aktovku
dobré: nikdo na nás naštěstí nezavolal sociálku...

blbé: večer vůbec nestíhám, ještě řeším zákazníky, co se chtějí objednávat, poštu, těsto na perníky do školy...
dobré: děti se obhospodařily samy, akorát večeři a vanu jsem jim nachystala

blbé: těsto na perníky hozené do domácí pekárny na program "těsto" připomíná i po zpracování drobenku
dobré: ručně se to zapracovalo, ale byla to větší fuška než v masérně

blbé: ještě mám stále dost práce
dobré: nemám šanci se zaobírat vlastní nedokonalostí či jinými mindráky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.