| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můžeš manželovi odrecitovat Polámal se mraveneček ~t~

Ale dneska se mi teda taky daří blbosti, vymyslela jsem geniální trasu výletu, nastudovala mapu, přibalila dědu (manžel byl na chalupě vyrábět postýlku "rpro velký kluky" pro syna) a vyrazila na výlet. No a povedlo se nám naprosto ďábelsky zabloudit. V končinách, které fakt znám. S kočárem obaleným bahnem, s dítětem již značně utahaným, protože při bloudění holt musel pořád šlapat (z plánovaných 6 km bylo nakonec víc než 12), neprojeli bychom naloženým kočárem. Naprosto nepochopitelně jsme se zamotali, vůbec nevím, kde jsem šlápla na bludný kořen. Vylezli jsme z lesa sice 500 metrů od nádraží, jenomže - na opačném břehu řeky! A most je tam jen železniční, takže jsme se holt vlekli podél řeky další kilometry, došli k místu, kde pamatuju, že byl most, jenže most tam nebyl!! Vzala ho voda a teprv tam staví nový! tak furt dál... až jsme teda byli zachráněni, našli jsme přívoz a ten nás převezl a pak už jen slabý kilák na další nádraží ~t~ Ale syn byl nadšený, že nakonec jel nejen vlakem, ale i lodí!~:-D a já i děda jsme totálně vyřízení ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.