| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já si myslím, že ta teorie "správné čištění = bezproblémový chrup" je jenom snaha vyvolat v lidech pocit viny a tím i ochoty platit vysoké částky za ošetření, když si za to přece můžeme jen a jen sami svojí neschopností.

Např. zubaři říkají, že zubní kámen je ztvrdlý zubní plak. Zubní plak vzniká špatným čístěním zubů. No a realita? Zubní hygienu mám stále stejně pečlivou, přesto zubní kámen se mi vesele tvoří. A? V těhotenství nic. Vůbec žádný kámen, ani trošičku. Pak jsem někde na netu vyštrachala odborný článek popisující to, že někteří lidé prostě trpí na zubní kámen více než jiní, protože mají více mineralizované sliny. No jasně, v těhotenství mi mimino ty minerály odčerpalo, nebyl teda ani kámen. A záhada se vyřešila.

Takže žádný stres. Prostě se snažte čistit zuby co nejlépe můžete a holt nečekejte zázraky. Vašeho lékaře bych změnila. Radši dojet za někým, kdo se umí ke klientům chovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.