| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano takové rodinné šperky mám.
Po tchýni jsem zdědila plnou šperkovnici. Některé šperky jsou i přes sto let staré. Z jednoho šperku mi tchýně nechala udělat prstýnek do,kterého vsadila ten stoletý kámen a ten mi dala za syna (vnuka). Až jednou budu mít od syna vnuka já,tak prsten předám dál. No a moje babička mi zase dala šperky - prsten a naušnice a nakonec si ještě přála,abych dostala její nejoblíbenější perlové naušnice,které měla i,když zemřela. Vím,že tyhle šperky nikdy nebudu nosit,ale mají pro mě velikou cenu. Šperků mám hodně a některé jsou opravdu velmi staré,ale moc to nenosím, takže to leží zavřené v trezoru a jednou to rozdělím svým dětem,aby to putovalo po rodině dál. Kromě šperků mám i nějaké drahé stříbrné nádobí,které se předává v rodině dál. To také nepoužívám a jenom mi tu zabírá místo,ale vyhodit se to nedá. Mám tu i přes sto let starý křtící obleček atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.