| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele já nevím, žila jsem v domnění tom, že školní docházka je povinná, tj. dítě je povinno nastoupit k základnímu vzdělávání, pokud závažné zdravotní či psychické problémy nezapříčiní, že dítě na školní docházku není zralé. O vyzvedávání a ulehčování situace rodičům není nikde řeči. Toto mě fakt vytáčí. Takové kravky by snad raději ani neměly děti mít, které dávají odklad dítěti kvůli debilním důvodům. Mám syna červnového a je nejmladší ve třídě, naštěstí jeden z nejšikovnějších. To jsem mu jako měla dát odklat proto, že je hravý a vím já co? To jsou ale šestileťáci skoro všichni. Jak můj syn přijde k tomu, že jsou ve třídě děti skoro osmileté? Je to humus, co se v těch odkladech děje, dřív to šlo do školy všechno, dneska se hledají fakt hloupé důvody. Naprostá většina dětí první třídu zvládne v řádném termínu. To bychom mohli rovnou posunout začátek vzdělávání na 7. rok. Píšeš, že jde o to, aby děti byly spokojené, jak ale může být spokojené šestileté dítě mezi o tolik staršími (vyspělejšími) dětmi, které měly odklad? ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.