| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Renka, na tréninku běhají po 2, začínají jako H10N(to je, že celá trasa je vytýčena fáborky- což je velká berlička),ale když to nepoužijí, dají azimut, jsou v cíli rychleji.
Takto je většinou nechají běhat celý půl rok....

jako pokud by je to bavilo, je to celkem dobrý, jsou v lese, v jakém koliv počasí...jsou otužilý, vytrénovaný...mladší syn nemá problém uběhnout 5km a starší 10km....
tak se jděte podívat na nějaký trénink. nebo závod až to budou v místě pořádat jako příchozí. CCa březen vypukne naplno...a´t je jak je....loni se prodili ještě v 20cm sněhu...BRRRRRRRR mě bylo zima jen jak jsem šla na statr....tím zasněženým lesem,aybch jim vzala bundy.

A tréninky běhají ve dvojicích a co vím za posledních 6let se stratil můj syn , když mu bylo 7 a dalším klukem stejně starýma,ale ten dělala orienták od 2let(běhal kategorii rodiče a děti),ale našli se sami cca za 15minut,ale i tak se jim šlo naproti.
A pak se párkrát podařilo vyběhnout při tréninku synovi z mapy,ale vrátil se sám.

A loni se hledali holčičky, který to dělají už 3roky....,ale taky je měli do 15minut.A ještě si z toho dělali legraci. Ta holka je nejlepší ve své kategorii....


Nevím o nikom, že by se stratil na závodech,asi je tam moc lidí.....

Tak se koukni kde máš nějaké závody....blízko, můžete jít procházou nebo běžet příchozí:
http://www.lpu.cz/beda/

vlevo dole je sloupeček: oddíly po krajích.....
A na jaře to zase vypukne.

Mě se to docela líbí....to, že tam závodí 2leté děti s rodičema a pak i třeba 80letí lidé.....
Dokonce tu v CR máme pána co mu je přes 75let a vyhrál loni kde co v Itálii.~;)

Ale jak píšu, už pak nebudou asi nic jiného stíhat.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.