| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evi, tak to je Val moc šikovná. Chi chi, jojo, s mluvením je to sranda, M odpověděla doktorce na rok a půlleté prohlídce na víceméně konverzační dotaz "jakpak se máš, holčičko", nevyžadující odpověď, "dobdže" a doktorka šla do kolen :D. Zrovna teď ráno, ona Ladu normálně dost mastí, ale dnes ji u snídaně pohladila po hlavičce a říká "nemotej se mi tu, jak se musím nasnídat, víš, ty můj broučku" ~t~. Ona teda má to svoje t-k a pak samozřejmě neumí r a ř, ale slovní zásoba výborná, my si taky na všechno s mužem vymýšlíme různé patvary, snad ji tím moc neblbneme hlavu :D.

S nemocemi si tedy užíváš, ať jsi brzy fit! Hlavně že se za normálních okolností vyspíš v noci, já už hodlám L přestat v noci kojit, jsem dočista vyšťavená.

Joll, jsem ráda, že ses ozvala. Tipovala bych, že to Ley spaní souvisí celkově se situací u vás. Asi bych také nejprve sáhla třeba po nějakém homeo než jít hned k lékaři. To až kdyby to neustupovalo. Nervová soustava v tomhle věku je tak citlivá, možná prostě nezvládala zpracovávat všehno, co se kolem dělo. Já vídím, jak M registuje jakýkoliv náznak nepokoje mezi náma s mužem, hned se ptá, maminko, ty se zlobíš, tati, cos to řekl...a nedá pokoj, dokud nemá pocit, že jsme jí to vysvětlili...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.