| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Radu co s tím nemám.Jen se přidám do klubu.Já mám teda blbý pocit z výšek (a hloubek) od mala.Rozhledny byly pro mě vždycky utrpením.A asi se to taky stupňuje.Všechno co jsi popisovala přesně sedí. Předloňský zážitek z jízdy lanovkou na Medvědín hned tak nezapomenu.Myslela jsem,že nedojedu, nutkavý pocit skočit byl šílený,nahoře jsem myslela,že budu zvracet.Přežiju jízdu kabinkovou lanovkou,to jo.Na rozhlednách stojím metr od zábradlí, něco proskleného pod nohama bych nesnesla, výstup na Dóm v Kolině nad Rýnem byl úžasný, pohled dolů jsem nedala a sestup byla hrůza... Nijak s tím nebojuju, jen prostě nelezu tam,co mi nedělá dobře ~;) Většinou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.