| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teď možná napíšu blbost jo, ale naši nidky nikam s opačným pohlavím nechodili sami. Vyrostla jsem v tom a je to pro mě tudíž přirozený a normální. Asi kdyby to bylo u nich běžný, tak by mi přišlo normálního zas něco jinýho. Jsem tím silně ovlivněná a tohle jediný považuju za správný. A buď je partner stejnýho ražení, pak problém není anebo to má trochu jinak a pak je potřeba určit hranice tak, aby se ani jeden necítil omezenej nebo smutnej. Pokud mi teď muž tvrdí, že mu to neschází (a není za tím jen to, že to nedělá teda kvůli mě), tak mu to věřím. Schválně si ho občas dobírám, jak dlouho mu to "nescházení" vydrží, neustále mě přesvědčuje, že se mýlím, když si tohle myslím. Je spokojenej, pivko si dá na zahradě doma, když teda přijedou i ti dva a narazej na sebe, tak si ho daj ve třech a je spokojenej. Nikdy neřekl, sakra tamhle s tou jsem se dlouho neviděl, měli bysme jít posedět.. Neschází mu to prostě. Neříká to ani o chlapech, ani o ženskejch.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.