| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jde mi o to, že na receptu byl napsán Klacid 500 a Sumamed, ale magistra mi nabídla bez doplatku, že je to to samé - místo Klacidu mi nabídla Clarithromycin-Teva 500 mg a místo Sumamedu zase Zitrocin 500 mg. Vzala jsem je, ale doma proběhla dost velká výměna názorů s mámou, která je na tisíc procent přesvědčena, že ty náhražky stojí za starou belu a že jsem měla požadovat originál léky. Kdyby tu byl Kili, uvítala bych i jeho názor.
Kupovala jsem je v lékárně dr. Max a máma tvrdí, že četla nedávno v novinách, že zrovna dr. Max tyhle náhražky nahrazuje nekvalitními surovinami a že jí i doktorka na neurologii řekla, ať požaduje VŽDY lék, který má na receptu a ne žádnou alternativu.

Já nevím, byla jsem přesvědčena, že když lék kupuji oficiálně v lékárně, že můžu být klidná a teď ve mně začal hlodat červíček. Jak to máte vy? Berete alternativu bez doplatku nebo jen s malým doplatkem nebo požadujete vždy originál lék na receptu, i když má třeba velký doplatek.

Nevím, jak je to u Klacidu a Sumamedu, kolik se doplácí. Máma nadává, že jsem měla požadovat originály.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.