| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,

u nás máme jarní prázdniny, tak jsem dnes měla dovču a nějak se přes týden střídáme s manželem a našima na hlídání dětí. Jsou trošku nachlazení, rýma, ale zatím to jde.
Dneska jsme se byli projít v oboře, abychom se provětrali a zírala jsem, že bachyně mají mladý. Myslela jsem, že až tak v březnu nejdřív, ale asi jak je letos teplá zima, tak to na ně přišlo dřív.

Ani nevím, jestli jsem vám psala, že Lucka už má termín operace toho pahýlku. Nastupujem týden před Velikonocema, tak snad bude všechno ok a na Velikonoce budem už doma. Asi to s ní bude masakr, je přece už velká a těžká a po operaci to hrozně bolí, ale hýbat s tím musí, aby se pahýl otužil..tak to asi moc veselý nebude.
Jinak jsme už oficiálně zažádali o přestup na tu školu, kde máme kancelář, že tam bude od září, už vím s kým bude ve třídě a kdo ju bude učit, snad to bude dobrý.

Illaaa tak to je super postřeh, že Petříkovi ten dort tak nejede jak tobě, tos mě pobavila ~t~
A nehodila bys recept na ten čokoládovej dort? Manžel má za měsíc narozky, tak bych mu ho mohla prubnout.

TAk se mějte co nejlíp a buďte zdraví!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.