| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mezi 34tt a 36 tt odrodí už leckdo... Ségra v tomhle období (už si přesně nepamatuju termín, snad 34+3?) rodila na Mělníku, vzhledem k tomu, že dítě bylo v pohodě, tak bylo jen krátce (asi 30 hodin) na vyhřívaném lůžku, pak s ní na pokoji a domů šli (místo obvyklý 4. den) asi 8. den po porodu (určitě to ještě nebyl plně dokončený 36týden). Hlavně tam ale mohli být celou dobu spolu, nikdo ji nevyhazoval.
Já jsem z JM a plánovali jsme porod, pokud bychom vydrželi až do 34.tt, v Břeclavi. Jen do 34tt musíš rodit "na klinice".
IMP je dobré i v Hradci (dost pokojů pro maminky)...

Tj. soustředila bych se na to, aby to byla porodnice, kde si mě nechají i s dítětem, největší "problém" klinik je právě to, že nemají místa pro maminky, takže tě prostě propustí a dítě si nechají. Pokud budeš rodit takhle "brzy" kvůli svým problémům a ne problémům miminka, radši bych do normální porodnice, než na kliniku. Fakt já osobně považuji za nejhorší, že mě vystrčili ze dveří s tím, že za dítětem si přece můžu přijet třeba za 2 dny.

Pokud máš dokončený 34tt a dítě bude mít přes 2 kila, tak je velká pravděpodobnost, že bude všechno brzo OK, ale pro jistotu počítej s 2týdenním pobytem miminka v nemocnici (36tt je pro doktory taková meta), tj. pro mě by bylo důležité, jestli tam můžu být taky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.