| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak primářem je třeba i Pavel Kolář, nyní profesor. Jeho titul není MUDr ale PaeDr, vystudoval myslím FTVS UK, rozhodně ne medicínu. Dokonce pamatuju, jak kdesi psali, že Karel Humhal je primář, ale nikoli doktor. Teď po letech má to PhDr dodělané, ale už primáře nedělá.

Jména knížek ti psát nebudu, nemám potřebu po tom pátrat. Hodně času a co z toho? co říkal Karel Humhal, to byl názor odborníků obecně, nereprezentoval soukromý názor, o to jde.

Mnohdy podle psychologického posudku je odsouzen či osvobozen obviněný muž. Pokud chybí jasné důkazy, např. fakta doložené od gynekologa, tak tu je posudek psychologa, soudního znalce. Takže on to na dítěti nepozná a obviněného podle názoru znalce zavřou či osvobodí?

Já nevím, co ty jsi za kapacitu. Odborník s dlouholetou klinickou praxí, soudní znalec a díky své odbornosti i mediálně známá postava pro mě kapacita je. Toho ovšem ty zpochybňuješ, nicméně před tvojí odborností se mám posadit na zadek? Sorry, ale tady jsi pro mě jen jedna diskutující, nic víc. On je taky docela rozdíl mezi běžným lékařem, třeba sekundářem v nemocnici s krátkou praxí, a primářem s dlouhou praxí a v rámci oboru uznávanou autoritou se soudním razítkem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.