| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dost mi to připomíná můj nedávný zážitek - pro upřesnění situace -v ložnice máme dvoje dveře - jedny na stěně "v nohách" postele (vedou do kuchyně a koupelny) a druhé na pravé straně od postele. Spím u těch napravo a za nimi je dětský pokoj a obývák a byt je průchozí dokola.
Asi ve dvě ráno mě vzbudil nějaký zvuk, tak se rozhlídnu, na posteli leží obě děti a za nimi manžel. Tak jsem si pomyslela, že se mi asi něco zdálo a protože jsem nedávno viděla horor Insidous, tak jsem hned myslela na tu hnusnou babici, co tam straší. V tom okamžiku vyšla od dětí z pokoje skoro dvoumetrová postava! ~8~ Strachy jsem zaječela a samozřejme to byl manžel, co coural v noci na záchod a nevím proč, obešel celý byt. To, co jsem za něj původně považovala, byla nahrnutá peřina ~t~ Sjela jsem ho a nemohla usnout, tak jsem si řekla, že si aspoň namočím cizrnu na ráno, takže jsem šla do kuchyně, sahám do špajzu a do toho mě "něco" chytilo za vnitřní stranu kolene a chraptivě se ozvalo: "Mamiiii" To už jsem si málem cvrnkla do textilu, jak strašně jsem se lekla. Byl to syn, kterého probralo světlo z kuchyně ~k~ ten pak šel v klidu spát a já do rána nezabrala ~o~~t~
Takže tyhle noční strachy naprosto chápu~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.