| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mandelinko ale já jsem ještě strašně opatrná matka. Třeba děcka tady mají kamarády z bytovek, matka dělá většinou do večera nebo někam prostě jde, děcka přijdou ze školy k nám, holka má 9 let, kluk čerstvých 6 (je to ale číslo, žáden pud sebezáchovy), dá jim kolečkové brusle, chrániče a přilba nic, kluk brusle o 5 čísel větší, lítá jak blázen tady u nás za barákem a já trnu, kdy se přerazí, paradoxně nemám strach o svoje děcka, ale o ty cizí. No a zrovna pár dnů zpět jsem tam s nimi chvilku byla a kluk sebou flákl fakt blbě, zalehl si ruku a nemohl s ní hýbat. Holka neměla kredit, tak jsem jí vytočila maminčino číslo, nikdo to nebral, zkoušely jsme to několikrát. Nic. Tak jsem klukovi sundala brusle, obula botasky, oblíkla mikču, pořád brečel a šla jsem ho odvést domů přes půl obce. Mezi tím naštěstí volala matka zpátky, že je v nějakým motorestu a že za půl hodiny přijde. Kluk ruku naštěstí jen fest naraženou, ale jako děs. Já bych děcka celé odpoledne samotné nenechala, tady je to běžná praxe. Nejsem nezpdpovědná, pro ten termín jsou jiní jedinci příznačnější. Ale jako jo, fakt jsem se opotila, když ten klul brečel na zemi a nemohl hýbat rukou a rodiče pryč.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.