| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Leni, všechny děti jsem měla do včerejška , večer se nejstarší rozhodla jít spát ke kámošce....... malí jsou doma :-) Včera jsme jeli pro naše štěně, paní si vzala dva a pak si to nějak rodina rozmyslela, že mají jednoho dát pryč , tak jsem si ho vzala zpět a naštěstí hned našla novou rodinu :-)
Dnes , už mám vše uděláno, odpoledne na návštěvu k sestřence a chtěla jsem stihnout něco udělat na zahrádce, jelikož jsem tam ještě ani nehrábla ~7~ ale nejspíš to nestihnu.......
Antibiotik se neboj , u nejstarší jsem měla také a vše v pořádku, jen tedy byla trochu hypoš ~t~A u syna dokonce i neštovice dostala má dcera a následně i manžel.....
Jo a nemáš nebo nemáte to hoky také? někdy mi připaá, že mimi sedí na močáku jako žába na prameni a čůrám děsně pomalu, moc to nejde ~d~ takový pomalý čůrek ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.