| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jytis,
jasně, že potřebuju, už kvůli práci. Ale copak na to mám ? To raději dám do dětí..i když to není pravé ořechové, ale snažím se, i z toho mála co mám, jim koupit.
Naposledxdy jsem si koupila aspoň ke košilím doplňky ( náhrdelníky, náušnice - to vše za celkem za 20 korun ~:-D~f~ ), ale je to hezké, nikdo by to nepoznal, že to je levné.
Jinak jsem si ve slevě koupila někdy v lednu kozačky - to jsem fakt už potzřebovala, mám jen jedny a to ještě na "jehlách" - ty mi kpoupil loni partner k narozeninám - dodatečně. nA v tom se fakt do práce nedá chodit - ne do té, do které chodím já.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.