| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

asi mne ukamenujete, ale vy co se tak těšíte, že máte ještě fůru času a že mít děti ve 40 je pořád ok. představte si teda aspoň na chvilku jak to bude za dvacet let, že teda v 60 budete mít doma vysokoškoláka a vše s tím spojené. Když jsem se našich prarodičů ptala zda si to umí představit oba mi svorně odpověděli, že jsou rádi, že měli dítě dříve, že už chtějí mít svůj klid a ne řešit vše kolem školy, začínajícím osamostatňováním dítěte atd. a to měli jedináčka. Druhá moje verze je, že já sama jsem ze čtyř dětí a jako výhru jsem to teda jako dítě neviděla. Má to teda svá pozitiva jako, že určitě umíte vařit a postarat se téměř o vše, ale z maminky si pamatuju akorát unavenou osobu stojící neustále u plotny nebo u pračky. Téměř žádný čas pro nás. Notabene téměř žádný volný čas pro nejstarší, protože neustále musí hlídat ty menší. Finanční stránka věci je na samostatné téma, většina z vás mi namítne, že není povinností rodičů dětem cokoliv dávat a že taky začínali z nuly, ale já tenhle názor nesdílím. Určitá pomoc je na místě, nikoliv však vše na stříbrném podnose, ale při 4 a více dětech zpravidla nezbyde ani na svatby.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.