| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já měla "chvíli" touhu po druhém, tak cca do jeho dvou let, to jsem toužila ještě jednou po dalším bříšku a porodu a miminku... A postupně, jak se osamostatňoval, tak mě to přecházelo a teď jsem spokojená, že mám dvě, které si velmi často vystačí sami. Že se v noci vyspím, že mám chvíle pro sebe, kdy jsem úplně sama - úžasné. :-)
Ale ono když už má člověk 4 děti, tak toho prostoru pro sebe moc nemá, tak si myslím, že už je to jedno, jestli 4 nebo 5 či 6. Jen já bych na to neměla nervy, jsem ráda za občasný klidný večer. :-)

A s financemi, které uvádíš - nevím, trochu bych se bála toho, že třeba manžel může přijít o zaměstnání, může se stát cokoliv a najednou jeden příjem nebude... co pak?
Kor s hypotékou na krku - nevím, ale to mi přijde trochu nezodpovědný, protože jestli nemáte rezervu na pokrytí případných splátek hypotéky, tak mít na krku pět dětí a exekutora za zády... ~d~ Máte nějak pořešené tohle?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.