| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak u nás by se taky postaral, ale když výrazně umírní práci, ubydou zákazníci a tím pádem peníze (je placen provizí ze zaplacených faktur). A to je zaměstnanec, takže by asi musel vyplácat dovolenou atd. A co pak, na krku další malé dítě, čím dál tím méně upíchnutelné k prarodičům (pokud by se něco stalo a já musela do práce)

já jsem bohužel nyní bez práce, ale ještě pořád si dovoluji fázi "vybírám si", tzn. že neodepisuju na každý inzerát. Mám zdravotní potíže se zády (ale není to na ID) a po jedné velmi fyzicky náročné noční směně - brigáda - jsem se vzpamatovávala 3 dny. Byla jsem přetažená + zajistit dopoledne děti atd.


Manžel jezdí denně po zákazníkách. Děti by s ním být rozhodně nemohli.

my máme i dost zkušeností s nemocí živitele. Manžel má hodně dioptrií + ještě něco - co když se něco posere? CHtěl i na operaci, ale doktoři se nemohou rozhodnout jestli laser nebo výměna čoček. podzim 2012 byl ve znamení několika jeho hospitalizací (nakonec zjištěno chlamydiové ložisko v mandlích, odstranění mandlí, atd). A moje nejhorší můra - smrt na silnici, je tam denně....

ty jo, díky za tuto diskuzi, dostávám se do obrazu i sama se svým problémem....vzbouřenýma hormonama

jdu si hledat práci :-)

chápu, že Rybka řeší i věkový problém, já mám čas.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.