| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele, jestli chce mít jistotu, že to dobře dopadne, tak asi bude muset za kartářkou. Když tady napíšu něco z pozice zkušeností (protože přesně tímto jsem si 2x prošla), tak jsem blbá, že si vůbec dovoluju něco napsat, když mám 4 děti, kdybych neměla žádné, tak o tom prd vím, protože jsem nikdy dítě neměla.
V 6. týdnu píše, že dítě ještě nemá akci, v 8. týdnu už zase dítě nemá akci. Tato věčná kontrola pod ultrazvukem přece musí vynervovat každou ženskou. Pokud by měla nějaké mutece nebo co jste tady psaly, tak to pochopím, ale o tom myslím nic nepsala. Toto jsou prostě jen kontroly pro kontroly a myslím, že je to fakt zbytečné.
Jo, měla jsem úplně ty samé nervy z podobných důvodů. Skoro mám pocit, že v dnešní době už musí mít ženská od samého početí pocit, že bez lékařského dohledu nemůže projít ani prvními týdny těhotenství, natož celým. Všechny ty screeningy, kolik už tady bylo vynervovaných ženských, kterým vyšly blbě krevní testy, které měly projasnění o nicnicnula milimetru větší, než je norma, věčná snaha to centimetrové dítě někam zaškatulkovat, prostě je to fakt hodně, hodně moc. V prvním těhotenství jsem taky chtěla mít úplně všechy screeningy co mohly být, abych měla falešný pocit jistoty, že se nic, ale vůbec nic nemůže stát, ale čím jsem si pak prošla, to byl naprostý horor, jak v prvním tak v druhém těhotenství, takže jsem si opravdu dovolila v rámci zdravého rozumu odsabotovat ve 3. a 4. těhotenství velkou část vyšetření krom nezbytně nutných. A o tom tady píšu.
Nechtěla jsem být na zakladatelku hnusná, ale myslím, že je zřejmé, co jsem chtěla sdělit a víc se o tom fakt nemá smysl bavit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.