| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pletená dírkovaná čepice (spíš taková síťka na hlavu). Asi by teď byla modní, ale v té době se mi spolužáci strašně smáli, že mám taak děravou čepici!
Kozačky na podpatkách (bylo mi asi 8-9 let!), měla jsem je po segře, dodnes nevím, co to bylo za modu, že i děti měly podpatky!!? V té době jsem ale nechtěla vůbec vypadat jako dospělá usedlá, tak mi to hrozně vadilo a ani běhat v tom se řádně nedalo...
Šité kalhoty z látky, dle návrhu mamky - byly široké, na gumu a látka měla proužky vytlačené, takže to vypadalo jako pyžamo. Zajímavé bylo, že dospělým se to líbilo, ale dětem-pubertakům ne a smáli se tomu.. V té době mi bylo 14 let a musela jsem se s mámou hrozně dohadovat, že to nosit prostě nebudu!
A ještě podrpsenka a spodnička - nevím proč, ale připadalo mi to jako jakýsi potupný cejch, který lépe co nejvíce skrývat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.