| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přijde mi to celé vymyšlené, omlouvám se, pokud je to pravda. Ale zní to celé tak, jak když to někdo sype z rukávu. Píšeš, že ti najednou došlo co ti dělá, přitom už jste někdy dřív byli u psycholožky jako pár, kde jsi to řekla i psycholožce a před svým mužem,že tě dusí.
Víš, že s ním být nechceš, finančně ho nepotřebuješ, děti nemáš, tak na co tedy čekáš?
Nehledě na to, že bych chtěla "vidět" psychologa, který řekne pacientce , už ke mě nechodte, do té doby dokud se nerozvedete, já se nechci koukat, jak se ničíte, sbohem.
Prostě na mě to celé působí divně.

A pokud to pravda je, tak opět jako ke všem tématům co zde jsou a týkají se vztahů - zde na inet diskuzi, ti nikdo moc neporadí. Zrovna tak jak tvůj muž může být tyran, tak váš vztah může vyhaslý, můžete mít komunikační problémy, ty můžeš být hysterická a on mít divné reakce a to tady nikdo neposoudí, protože vás nikdo osobně nezná! Pravdu znáte pouze vy dva!
Jako tyran a hysterka může být označen každý druhý/druhá!!! Pozor na to. Záleží kdo zrovna dannou situaci popisuje:-(

Pokud nejsi štastná, vyžij toho, že jsi soběstačná, bezdětná a odejdi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.