| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jeje, jak já ho chápu :-) Taky jsem se strašně bála míče, srážky s lidmi ve skupince, která se měla společně pohybovat... no, bylo to tím, že jsem už jako dítě byla značně krátkozraká, takže jsem měla problém odhadovat vzdálenost hrozící překážky a bála jsem se být blízko čehokoli, co by se mohlo srazit s mým tělem.
Po odhalení krátkozrakosti brýle trochu pomohly, ale zas ne moc, protože jsem se pak bála o náraz něčeho do brýlí (všemožné vybíjené ve škole mě stály asi sedmery brýle za základní školu) a navíc, ani s brýlemi nemám žádné periferní vidění, do stran jsem vyloženě slepá, po stranách mám jen rozpitou skvrnu. Takže dodnes se bojím přesně toho, co píšeš - běhu ve větší skupině, míče z nečekané strany... na druhou stranu na ploše bez objektů poblíž běhám ráda, jezdím ráda na kole, na běžkách, chodím opravdu hodně...ale musím mít fakt kolem sebe místo a ani se kolem mě nesmí mrcasit lidi, to radši zastavím a počkám, vzbuzuje to ve mně strašnou nejistotu, fakt neodhadnu, jak jsou blízko, pokud k nim nejsem čelem.

Nejsem teda nijak extra motorná ani sama od sebe, ale na mé extrémní dřevovitosti se opravdu nejvíc podepisoval ten zrak.

Jo, a na kole jsem se naučila jezdit až asi v 15 letech~;) Klidně se dá naučit později. (tedy já chtěla dřív, cítila jsem to jako handicap, ale nebylo mi to matkou dovoleno, ona jezdit neumí a zdálo se jí to jako celkově nevhodná činnost a kolo bylo to poslední, co by se mohlo v naší domácnosti objevit. Brácha nakonec bez kola nevydržel a na jakési staré kolo na inzerát si našetřil z kapesného a pak mě učil jezdit v tomhle "pokročilém věku":-))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.