| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslím si, že obava má velké oči a realita není tak hrozná. Máme tady na Rodině přeci jednu bývalou matku tří dětí, ze které je aktuálně muž. Pokud vím, její děti se nezhroutily, mají jen dva tatínky.
Znám i muže, který přiznal svým dětem homosexualitu. Odstěhoval se od manželky a s dětmi má nadstandartní vztahy.
S dětmi je nutno hovořit otevřeně. Představuju si, že mi v pubertě můj rodič přizná svoji homosexuální orientaci. Rozhodně bych se z toho nehroutila. X rodičů si najde milence opačného pohlaví a odejde od rodiny. To je daleko větší průšvih.
Přiznat si svoji sexuální orientaci a po zbytek života s ní nežít v rozporu.... kdo by mne za to mohl odsoudit?
A že rodiče tohle neuznávají? Můj život je můj život a řídit se intuicí je více než správné. Tohle je ale ještě vyšší level než intuice.
Byla bych na místě zakladatelky šťastná, že jsem na to přišla teď a ne na sklonku svého života. Bonus spřízněné duše jí ze srdce přeju.
Kdybych si byla jistá, že chci žít se ženou, měla v ní oporu a mohla bych společně s ní vychovávat své děti, tak bych překonala strach a výčitky a začala žít s ní. S dětmi bych všechno probrala nejlépe o prázdninách. Asi by tomu předcházelo sezení u dobrého psychologa, který by mi mohl poradit, jak takový rozhovor vést.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.