| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak že by to byla nějaká místní zvláštnost? Je fakt, že my děti chodily do sídlištní školy, megaškoly, která byla vesměs zaplněná jen dětmi z blízkého okolí. Takže když rodič nevěděl, kde je dítě, tak stačilo vykouknout z okna a na nejbližší dítě zavolat, jestli neví, kde je XY. A buď se dozvěděla, kde ho dotyčný viděl a nebo bylo i běžný, že dítě se venku poptalo a pak to dotyčnému rodiči za půl hodiny sdělilo, co se dozvědělo. Ale navštěvování se doma opravdu neznám a že nás venku vždycky byla obr banda.
Ne - zůstaňte venku a tam se scházejte. Pamatuju si jen, že jednou se ve škole řešilo, že holka vzala domů kamarádky a krámovaly - zkoušely si věci, šmuky, šminky - a to byl případ, který se řešil ve škole. Zřejmě to prostě nebylo žádoucí a tak se všichni přizpůsobili. Mně třeba vadilo, že jako holka jsem neměla dovolení od našich spát třeba u kamarádky a ani žádná u nás - nikde a nikdy. Přece to není třeba, můžeme každá spát doma ve své posteli a v deset být doma. To jsem vnímala jako velký mínus a nechápala, proč to tak je.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.