| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Za svůj život se mi nestalo, že bych někoho podezírala z krádeže. Jednou mi ukradli ze sklepa kolo, netuším kdo. Ale jinak se mi nikdy nic neztratilo, ve smyslu, že bych to nenašla, ale nikdy jsem nikoho nepodezírala. A to jsem dlouho bydlela na kolejích a později ve společné domácnosti několika lidí. Vždy jsem podezírala jen to, že jsem to založila. Takže podobné soudy si prosím nech pro sebe. S touhle paní je to poprvé, co se mi něco ztratilo a zázračně objevilo shodou okolností hned poté, co jsem se jí na to zeptala (danou věc jsem hledala delší dobu, než mě napadlo se jí zeptat a zeptala jsem se fakt bez jakéhokoliv vedlejšího úmyslu, jen mi doma uklízelo, tak mě napadlo, že je třeba někde položila, když utírala prach). Hodinky hledám už měsíc, obrátila jsem byt vzhůru nohama, ptala se i syna. Ano, nepopírám, možná je najdu. Ale prostě mám podezření a žere mě to uvnitř. To je celé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.