| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, potřebuju se vypovídat.
Máme dceru s autismem, je má moc ráda hudbu, krásně zpívá a taky ráda bubnuje. O prázdninách je vlastně pořád doma. Naskytla se mi možnost vzít ji na takovou akci k jedněm kamarádům, jde o improvizované hraní v malém divadýlku, kde by si mohla vyzkoušet různé hudební nástroje, jenže bych na to potřebovala volno z práce. Vím, že to přes léto není jednoduché, ale úplně mě zaskočila kolegyně, která mi řekla, že u mé dcery je přece úplně jedno, jestli bude doma nebo někde jinde, protože z toho stejně nemá rozum. Přitom zrovna její děti jezdí stále na nějaké závody a ona si podle toho píše směny. Jsme malý kolektiv a vždycky jsme si vycházely vstříc, tak jsem jí to připomněla, že ona když potřebuje volno kvůli tomu, aby odvezla děti na závody, tak se jí taky snažíme vyjít vstříc. Na to mi řekla, že přece ale nemůžu srovnávat svoji dceru a její děti. Nejhorší je, že ona není nějak nepřátelská nebo nepřejícná, je fajn a vycházíme spolu dobře, ale tohle si zkrátka myslí. Byla jsem z toho jak opařená - to jako že méně dokonalé dítě nepotřebuje žádné úspěchy, žádné radosti? Ona potom za chvíli přišla, že to nemyslela zle, ale stejně jsem z toho špatná. Máte někdo taky takovou zkušenost? A dokázali jste se nad to povznést?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.