| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

KALOUSKOVA vláda tomu tady dala dobře na prdel. Umím si představit, co cítíš, moje máma by mi to taky rozmlouvala.
Teď už chápu, že moje schopnost mít dítě, odnosit ho a porodit ho je jen moje rue n1.
Dřív jsem to brala spíš jako problém - antikoncepce apod.
Moje 39ti letá kamarádka nemůže otěhotnět, navíc naprosto neposluchá rady zasvěcených, ať to řeší profesionálně. Moje nejmilejší kamarádka se ve 39ti letech snaží počít dítě a pořád se skrz to hádáme. Ona pitomeček hledá bylinky. Za půl roku jí bude 40. Některý pojišťovny to maj do 39, některý do 40.
Ona pořád říká: " Pokud jsem s ním měla mít dítě, dávno by se narodilo."
Ale ona dítě má, on ne, on jen cca 50.000,-vydělá- možná odhadem, jak hodnotí naše trapný nástěnky...,mě to nedeptá, vím to, že mbáme komunistický a trapný nástěnky a nehnu s tím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.