| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Primko,

Já mám děti nakonec 3.

Rozhodnutí Tvé dcery chápu. Každý přece nemusí mít děti a může mít i tak šťastný život, nebo právě díky té bezdětnosti může být sťastný. Proč se všichni tváří, že nemít děti je divné. Tento web je v tom fakt extremistický. I když, díky Bohu zato, je přece fajn, že jsou lidi, co ze srdce touží po dětech.

Dodneška vlastně nevím, proč mít děti. Moje nejmladší (2 měsíce) mi zrovna spí na prsou). Přihodilo se to tak, že jsem našla před 12 lety svého muže a ten děti chtěl. Nedovedu si bez něj svůj život představit a on zase nechce žít bez dětí a zatím se o nás vždy nadstandardně postaral. Já jsem po dětech nikdy netoužila. Přesto jsem velmi dobrá matka, starám se ze všech sil.

Moje sestra děti nemá, nechce a už mít nebude. Stará se hodně o ty, co se narodily mě. Záměrně neříkám moje.

Jestli jsi skutečná osoba a nejen provokatér, tak to zkus příjmout. Ze svého okolí vím, že ty kecy směrem k ženám, co se nechtějí vdávat a mít děti, jsou zvláštní. Nutnost mít děti tu byla někdy v minulém století. Dnes už to nutnost není. Copak žijeme někde na statku a potřebujeme ho předat dětem, abychom mohli na vejminek?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.