| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jinak ná do 1. třídy doporučovala učitelka jednozipový puzdro, že děcka mají jen jednu možnost otevřít to a rychleji v tom hledají, jinak že při hledání pera otevřou napřed jeden zip, tam najdou pastelky, zase to zapnou, otevřou druhý zip, tam jsou fixy, zase zapnou a než otevřou třetí zip, tak nestačili postřehnout, co mají vlastně psát a ostatní jsou už skoro hotoví
taky v době, kdy jsem asistovala u prvňáků (ale to už jsem měla dva svý prvňáky za sebou) jsem to viděla úplně stejně, fakt bylo nejpraktičtější to jednozipový pouzdro
ale právě někomu vyhovovalo to házecí pozudro na pastelky a někdo to potřebuje mít srovnaný i podle barev, každý jinak

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.