| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ona ji ma porad... ~f~


Kdyz bylo ted teplo, zkouseli jsme ji nechat behat jen v tricku a nabizeli nocnik i zachod (se zmensovatkem prkynka aby nepropadla).
A nic.
Furt jsem nekde utirala nebo prevlikala teplacky, ktery pak dostala aby zazila ten neprijemnej pocit mokra a studena...
Pokazde jsem to po 1 dni vzdala.


U te starsi (ted 8) jsme to vubec neresil.
Ale jsme v Nemecku a tady se bezne deti nechavaji rozhodnout samy, bez "treninku".

Ta proste chtela plinku porad a dlouho - az mesic pred nastupem do skolky (a zaroven mesic pred jejima 3. narozeninama) NAJEDNOU vyhlasila, ze plinku nechce a chce curat a kakat na zachod.
Predvedla na pozadani, ze si umi na zachod vylezt a udrzet se sama na okraji prkynka.
Tak jo a slo to.
Par dni jsme s ni diskutovali o plince na noc, tu nechtela taky.
Asi po tydnu jsme to vzdali a spala bez plinky.
A nikdy zadna nehoda nebyla!

Na rozdil od dcery jedne kamaradky, co me furt deptala, jak jeji genialni dite kaka a cura na nocnik od 10 mesicu - a kakat do plinky nechtela nikdy!
Pri hrani u nas spojenym s polednim spankem v jejich 4 letech mi tato kamaradka jen tak nenapadne sdelila, ze jeji dceri musim na spani oblect plinku...~j~

Tak jsem si rikala, ze to dite k tomu proste musi dojit samo a ja i tu malou ted necham. Podle naseho pediatra to je casto tak, ze kdyz se ty deti "nuti" driv, nez jsou zraly, musi to pozdeji jeste dohnat.


Jenze mala ocividne neni tak v pohode jako jeji sestra.
Nebyla.

Protoze:
dnes rano se hned po probuzeni jen tak mimochodem, bez nejakyho divadla vykakala do plinky! Ridka stolice neb kojeni..
Moc jsme ji chvalili a byli nadseni ~t~

A ja opet premyslim o mimosmyslove komunikaci, jestli fakt stacilo moje rozhodnuti v hlave vcera v noci..~d~



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.