| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chápu, jak ti je. Zažila jsem to jednou v MHD. Matka a asi sedmiletý kluk. Kluk uťápnutý, smutný, nebyl drzý, jen smutně seděl a vzlykal a ona na něj hučela, že je hajzl rozmazlenej, že se nažral hranolek a co by ještě nechtěl, že je debil a že ho nenávidí, že ji nenechal ani v klidu nakoupit, že furt mele a že mele z cesty, tak je debil debilní a že mu rozfláká ksicht a je hajzl a tak dokola, kolem nás sedělo asi deset, házeli jsme na sebe zoufalé pohledy, měla jsem chuť si kluka odvést, obejmout, říct mu, že ho znám minutu, ale mám ho ráda. Měla jsem slzy v očích, paní byla tak agresivní, že jsem se bála s dětmi jí něco říct. Všichni mlčeli. Po asi 15 minutách jeden mladej kravaťák nevydržel, řekl jí, co si myslí, že je sprostá a zlá, ona na nej vyjela, ale netrougmfsla si, chlap byl urostlej, když jsem vystoupila, zvenku jsem mu tleskala, viděl to a i ten synek a i lidi okolo a ty lidi ukázali na chlapa palec nahoru,,před tím klukem,i matkou. Věděla jsem, že víc dělat v tu chvíli nejde, ale že aspoň kluk ví, že s matkou nesouhlasíme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.