| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Radu mám jedinou - ihned bych změnila lékaře.

Za prvé - ať už by měl syn problém jakýkoliv a názor na to lékaře byl jakýkoliv tak takto se prostě nejedná. Jde o krajně neprofesionální přístup.

Navíc mně tedy udivuje co to doktorka vůbec testuje. U nás toto na prohlídce doktor až tak podrobně neřešil, jen v takové "normální" rovině - vzrůst, hygienu, řeč apod. už si ani přesně nevzpomínám, doporučil nás po konzultaci se mnou na logopedii, s čímž jsem souhlasila. Jinak obecně byl vždy jeho přístup spíš ve stylu - každé dítě je jiné, rozsah toho co kdy má umět dosti široký, velmi pozitivní přístup dle mého názoru.

Navíc teda z jedné takové návštěvy bych opravdu závěry nedělala. Jako mnohem relevantnější bych brala eventuelně názor učitelek ze školky, ty znají dítě mnohem líp. Mně tedy děti při obdobné návštěvě lékaře asi nepředvedly nic, nejspíš ani to co normálně umí. Usuzuji i z toho že jak se syn choval loni při zápisu do školy :))
Navíc teda v 5 letech mi to přijde předčasné, do školy ještě nejde a rok je ještě dlouhá doba. Mmch syn taky v 5 letech skoro nekreslil a o rok později maluje jak divý, ale teda holt po svém ... (co by z jeho malůvek nějaká "doktorka" usoudila bůh ví)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.