| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sáro, to jsi dobrá ~R^ Já na sport moc nejsem, běh už vůbec ne, ale v červnu už jsem se na sebe nemohla ani kouknout, takže nastoupila rychlá chůze a cyklistika, jídelníček jsem vyladila na stobklubu a 7 kilo je dole a kouknout už se na sebe můžu, dokonce i ve dvoudílných plavkách. Ještě 3 kila bych ráda zrušila a misi "hubnutí" tím ukončila. Tak uvidím, jak to půjde v praxi.
Práci nemám (taky mě bohatě vyplatili za to, že už tam nepolezu) a není divu, protože ji hledám jen velmi okrajově, mám hrůzu z nějakých pohovorů, úplně se mě zmocňuje panika jen na to pomyslím. Asi bych se měla po tvém vzoru vzchopit a zapracovat na tom třeba i s pomocí psychologa, ale já jsem takový odkladač. Takže jsem z toho sice na nervy, ale nijak to neřeším, ono nám to takhle celkem vyhovuje~f~. Nárazově něco vydělám, ale tomu se nedá říct práce.
Kač, v rodině mám jasný příklad toho jak to dopadá, když se něco řeší alkoholem, takže tímto směrem se vydat nehodlám, hulení mi způsobuje nepříjemné pocity a AD jsou na předpis. Jednou už jsem byla k psycholožce objednaná, ale zbaběle jsem to zrušila. Představa, že cizímu člověku o sobě vykládám mi dělá hůř, než když zůstanu doma a udělám si kafe. Blbý, no, takovej začarovanej kruh. Takže furt potřebuju ten impuls... ~t~
Co Ondrášek, jak zvládá(te) epi? Doufám, že se ji podařilo alespoň jakžtakž stabilizovat.(To je tak jediné, co jsem tu před časem pochytila)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.